Vienuolyno g. 6 Ukmergė El.p. info.usok@gmail.com Tel: 8 646 31014 - 8 340 63263

Dantų implantacija

Dantų implantologija yra odontologijos šaka, skirta iškritusiems ir pašalintiems dantims rekonstruoti ir jiems sutvirtinti natūraliomis arba sintetinėmis medžiagomis. Odontologai dantų implantus rekomenduoja, kai trūksta vieno ar keleto dantų ir reikia apsaugoti žandikaulį nuo nykimo, iškritus dantims, esant bedančiui žandikauliui. 

Dantų implantai – tai dirbtinės dantų šaknys, įsukamos paprastų dantų vietoje ir skirtos laikyti protezams. Panaudojant dantų implantus vienas ar keletas dantų yra atkuriami, nepažeidžiant šalia esančių sveikų dantų.

Dantų implantacijos paslaugos:

  • Implantologo konsultacija 
  • Implanto įsukimas prarasto danties vietoje (chirurgija)
  • Kaulo priauginimo procedūra  (kaulo augmentacija). 
  • Sinuso kėlimo operacija (chirurgija)
  • Gijimo galvutės užsukimas (chirurgija)

Konsultuodamas implantologas įvertina burnos ir dantų būklę bei parenka optimaliausią chirurginį gydymą.

Chirurginė operacija atliekama taikant vietinę nejautrą.  Vietoje prarasto danties įsukus implantą sumažėja kaulo rezorbcija, nes dantų implantas stimuliuoja kaulą perduodamas jam krūvį. Dantų implantai sumažina  protezavimo apimtį ir leidžia išvengti tradicinių išimamų protezų.

Kaulo priauginimo (kaulo augmentacijos) procedūros.

Kai yra per mažai kaulo odontologijos klinikoje taikomos įvairios kaulo augmentacijos (priauginimo) technikos autogeniniu, alogeniniu ar sintetiniu kaulo pakaitalais.

Sinuso dugno pakėlimas

Tai operacija, kurios metu padidinamas žandikaulio keteros aukštis, į sinuso dugną tarp sinuso gleivinės ir kaulo sienelės pridedant dirbtinio kaulo. Operacijos tikslas – sukurti tokį žandikaulio keteros aukštį, kuris leistų sėkmingai atlikti implantaciją

Gijimo galvutės užsukimas.

Gijimo galvutė yra gijimo varžtelis, kuriam padedant formuojami minkštieji audiniai. Jie reikalingi siekiant, kad po protezavimo dantenos priglustų prie keramikos vainikėlio ir jis atrodytų kaip natūralus dantis. Gijimo galvutė gali būti fiksuojama iš karto po implantacijos arba praėjus 3 – 5 mėnesiams po jos.

Dantų implantai – leidžia džiaugtis puikiu kramtymu, nepriekaištinga estetika, gera savijauta ir suteikia pasitikėjimo savimi.