Vienuolyno g. 6 Ukmergė El.p. info.usok@gmail.com Tel: 8 646 31014 - 8 340 63263

Dovanų kuponai

Dovanų kuponai – praktiška dovana, kurią dovanodami, suteikiate puikią progą apdovanotam asmeniui pačiam išsirinkti norimą paslaugą. Draugai ar artimieji neliks abejingi parodytam Jūsų rūpesčiui ir laisvei rinktis reikalingiausią paslaugą. Dovanų kuponas puikus pasirinkimas, jei ieškote dovanos draugams, artimiesiems, mylimiesiems ar kolegoms. Tai gali būti ir puikiu paskatinimu įmonės darbuotojams. Praktiškam žmogui dovanokite praktišką dovaną – dovanų kuponą!

Taisyklės:
1. Dovanų kuponą galima įsigyti tik nurodytu adresu.
2. Dovanų kupono turėtojas už kupone nurodytą sumą gali įsigyti bet kokių paslaugų ir prekių, kurias siūlo ,,Ukmergės senamiesčio odontologijos klinika“.
3. Jei išsirinkote paslaugą ar prekę, viršijančią sumą, nurodytą dovanų kupone – trūkstamą sumą galite sumokėti patys. Išsirinkus prekę už mažesnę sumą, likutis negrąžinamas.
4. Dovanų kuponas galioja vieną kartą (6 mėnesius). Pateikus dovanų kuponą atsiskaityti už paslaugas ar prekes, dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
5. Dovanų kuponas nėra priimamas atgal ir negali būti keičiamas į pinigus.
6. Pasibaigus dovanų kupono galiojimui, jis automatiškai anuliuojamas, o nepanaudoti pinigai negrąžinami.
7. Klinika nekeičia pamestų ar kitaip prarastų dovanų kuponų į naujus.
8. Dovanų kuponas yra laikomas galiojančiu, tik su prisegtu jo įsigijimo kvitu.


Dovanų kuponą klinikoje teikiamoms paslaugoms ir parduodamoms prekėms galite įsigyti adresu Vienuolyno g. 6, Ukmergė, tel nr.: 8 340 63263, 8 646 31014, el. p. info.usok@gmail.com