Vienuolyno g. 6 Ukmergė El.p. info.usok@gmail.com Tel: 8 646 31014 - 8 340 63263

ATNAUJINAMAS PLANINIŲ AMBULATORINIŲ PASLAUGŲ TEIKIMAS

gegužės 18, 2020

Gerbiami pacientai,
Jūsų saugumui į kliniką įleidžiami tik iš anksto telefonu užsiregistravę ir į epidemiologinės anketos klausimus atsakę pacientai. Rekomenduojama vizitui atvykti tiksliai paskirtu laiku.

NORĖDAMI UŽSIREGISTRUOTI AR ATVYKĘ VIZITUI, SKAMBINKITE
tel.: 8 646 31014 arba 8 340 63263

 

PACIENTŲ PRIĖMIMO TVARKA

Pacientai pas burnos priežiūros specialistus registruojami tik telefonu.

Registruojant pacientą, pirmiausiai surenkama anamnezė telefonu, norint įvertinti epidemiologinię riziką.

  1. Įvertinama, ar būtinas vizitas pas gyd. odontologą ar kitą burnos priežiūros specialistą. Su rizikos grupės, 65 metų ir vyresiniais, turinčiais lėtinių ligų (hipertenzija, širdies kraujagyslių ligos, lėtinės kvėpavimo takų ligos, diabetas, onkologiniai susirgimai), pacientais aptariamos galimos rizikos.
    Įvertinamas numatomo gydymo būtinumas ir rekomenduojama, jeigu įmanoma, atidėti vizitą.
    Arba rekomenduojama kreiptis į savo poliklinikos gydantį gyd. odontologą.
  2. Jei vizitas rekomenduotinas, surenkama anamnezė pagal COVID-19 klausimyną.
  3. Jei bent vienas paciento atsakymas neatitinka COVID-19 klausimyno reikalavimų, gydymui pacientas nepriimamas. Rekomenduojama kreiptis į savo poliklinikos gydantį gyd. odontologą būtinai pagalbai.
  4. Jei paciento atsakymai atitinka visus COVID-19 klausimyno reikalavimus, jis registruojamas pas pasirinktą sveikatos priežiūros specialistą.
  5. Pacientui paaiškinama, jog atvykstant į kliniką privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančią medicininę veido kaukę ar respiratorių ir nusiimti tik gydytojui leidus. Taip pat suaugęs žmogus į kliniką turi atvykti vienas. Tais atvejais, kai pacientas dėl amžiaus ar ligų negali atvykti vienas, jį gali lydėti tik vienas asmuo. Esant galimybei, lydinčiam asmeniui pasiūloma palaukti palydėto asmens ne klinikos patalpose.